Meil kõigil on elu ja aeg ja lugu, sellest elu jooksul saab ajalugu; inimelu jaoks vaja on elumaja, rahvamelu jaoks vaja on
RAHVAMAJA -
ka see pole elu- ja ajaloota ja aegu uskudes tulebki loota, et ikka ja alati läbi aja kooskäimise kohta on tõepoolest vaja -
see peab olema soe ja sõbralik maja - rahvale rajatud
RAHVAMAJA.
Kuni veel kestab külakutuur,
seni väikese rahva vaim püsib suur.

(Virve Osila)


Päkapikud

Päkapikud

Laupäev, 6. august 2016

Triibutasime seitsmendat korda

Neljapäeval toimus Kärla pargis seitsmes Kärla Triip. Hommik algas korraldajatele väga töiselt. Pargis tulid paika asetada prügiurnid, korjata hundinuiasid, piirata kontserdipaik, rahvamajas tuli valmis sättida videonurk ja palju muud nipet-näpet. Nii tavapärane ükskõik missuguse kultuuriürituse korraldamisel.
Ja siis hakkasid (õnneks) ükshaaval saabuma nii söögi-joogi pakkujad kui esinejad ja heliteenus. Ilm läks järjest kenamaks ja kui kohale saabusid ka piletimüüjad ning parkimiskorraldajad, oli aeg ka publikul tulla. Ja neid muudkui tuli, taas pisut rohkem kui eelmisel aastal. Tore, väga tore, sest iga esineja, olgu ta ükskõik kui väike või suur staar, loodab enda ees näha rohkearvulist publikut.
Kuni esinejaid veel lavale ei lastud, käis rahva hulgas ringi meie oma torupillimees Paul Aav, loomulikult pilliga ja mängides. Oli päris tegu, et teda rahvahulgas leida, õnneks oli kuulda :-)
Täpselt kell 19 astus rahva ette õhtujuht Tõnis Niinemets ja kuulutas välja esimese esineja - Kärla noortebändi, keda juhendab Ain Kivilo.
Noored said soojendusega hästi hakkama ja suutsid tantsuplatsile meelitada lisaks lastehulgale ka mõned täiskasvanud triibutajad.
Teise soojendajana astus lavale Projekt Märsilohistajad. Viljandi Kultuuriakadeemia tudengite seas oli ka meie Henrika Trave.
Ja siis tulid Zetod, meie peatriibutajad. Kohe näha, et professionaalid, ja veel sellised, kes täiega nautisid seda, mida teevad ja suutsid selle kõik rahvani tuua. Ei jätnud enda teada midagi :-) Taas kord peab nentima, et Kärla Triip on parim asi Kärla suves.
Tänud Kõrvitsatele, kes selle ideega tulid avalikkuse ette. Tänud Villile ja Annikale, kes on kogu hinge ja füüsisega Kärla Triibu toimimise juures. Tänud meie väga heale piletimüügi-tiimile eesotsas nende "bossi" Paul-Markiga, kes on koos eelnevalt nimetatutega kõik Triibud kaasa teinud. Sel aastal sai meie meeskonda täiendatud parkimiskorraldajatega, suured tänud Jaagile, Olele ja Joosepile. Ja loomulikult ei jäta mainimata Kärla rahvamaja panust Lääne-Saare valla allasutusena - Kärla Triip kajastub kindlalt ka edaspidi rahvamaja eelarves.
Minevikuks sai Kärla Triip 2016. Ole tervitatud Kärla Triip 2017, mis saab toimuma 10. augustil. See on vihje, et te broneeriksite oma märkmikus selle õhtu meile :-)  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar